Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Pokračovat

Vyzkoušejte omlazující účinky retinolu v celodenní péči o pleť!

Retinol – Vitamín A je jednou z nejúčinnějších a nejlépe zdokumentovaných látek proti známkám stárnutí pokožky. Kombinace denního a nočního krému s retinolem je proto výborným pomocníkem v boji proti ochablé pokožce a vráskám. Pravidelně ošetřovaná pleť našich zákazníků je i pro nás dobrou vizitkou. Cena přípravků je ovšem důležitým faktorem, a tak jsme Vám pro potěšení připravili nabídku za lidovou cenu.

Využijte proto této příležitosti a získejte první zásilku s velkým denním a nočním krémem s retinolem (2x50ml) se 75% slevou jen za 349 Kč. V prvním balíčku navíc získáte i oční krém s retinolem v hodnotě 349 Kč jako dárek. Pokud se rozhodnete pro další balíčky, stálá sleva 50 % Vás nemine a za denní a noční krém s retinolem zaplatíte jen 699 Kč. Vedle výhodné ceny Vám ke každému druhému balíčku přidáme i nadále ZDARMA také oční krém s retinolem v hodnotě 349 Kč jako dárek.

ObjednatZobrazit více

Retinol denní krém 50ml: 778 Kč
Retinol noční krém 50ml: 648 Kč
Celkem: 1 426 Kč

Sleva na první balíček 75 % - zaplatíte jen 349 Kč + 49 Kč za poštovné a balné a ušetříte tak 1 077 Kč. V prvním balíčku získáte i oční krém jako DÁREK navíc.

Vaše sleva na každý další balíček s dením a nočním krémem, pokud si je budete přát, je 50 % - zaplatíte jen 699 Kč + 49 Kč za poštovné a balné a ušetříte tak i na každém dalším balíčku 727 Kč.

Dárek navíc – do každého druhého balíčku Vám ZDARMA přiložíme retinolový oční krém v hodnotě 349 Kč

Pokud máte problémy s odesláním objednávky nebo kód nemáte, kontaktujte naše zákaznické centrum na:
aime@aime.cz nebo tel: 389 005 118.
Naši operátoři Vám rádi pomohou!

Pěstící péče o pleť s Vitamínem A – Retinolem je jednou z nejprodávanějších kosmetických řad na dnešním trhu. Její popularitu mezi našimi zákazníky zaznamenáváme i my a tak Vám nabízíme cenově výhodnou sadu – ošetření Vaší pokožky bude tak kompletní a pro každou ženu finančně přijatelné.

Celodenní kosmetická péče s retinolem obsahuje vedle retinolu celou řadu dalších elixírů mládí. Najdete v ní také extrakt z violky, avokádový olej, jojobový olej, bambucké máslo a vitamín E.

Ano, pošlete mi denní a noční krém s retinolem 2x50ml se 75% slevou za 349 Kč + 49 Kč za poštovné a balné. Oproti běžné ceně tak na prvním balíčku ušetřím 1 077 Kč. V mém prvním balíčku a pak nadále v každém druhém obdržím ZDARMA též retinolový oční krém v hodnotě 349 Kč jako DÁREK. Pokud si budu přát další balíčky, zaplatím za druhý a každý další balíček jen 699 Kč + poštovné a balné 49 Kč. Oproti jednorázovému nákupu za denní a noční krém tak na každém dalším balíčku ušetřím 727 Kč. Nový balíček s čerstvým krémem přijde každý druhý měsíc a to tak dlouho, jak si jen budu přát. Pokud si další balíčky přát nebudu, zásilky chci přerušit, oddálit či zrušit, učiním tak jednoduchým kontaktováním zákaznického centra Aime na e-mailu: aime@aime.cz nebo tel: 389 005 118 a žádné další zásilky mi již nebudou zaslány.